Najnoviji tenderi na jednom mjestu
14.267 aktualnih mogućnosti za nove poslove
Servis moj-tender.hr detaljno Vas obavještava o javnim nabavkama uz individualizirani pristup stedeci Vaše vrijeme!
JAVNA NABAVA U REPUBLICI HRVATSKOJ
Opremanje zgrade DVD-a
Naručitelj: OPĆINA BILICE
Datum objave: 5.9.2026.
OPREMANJE I UREĐENJE PROSTORA SENZORNE SOBE U DJEČIJEM VRTIĆU RAČIĆI
Naručitelj: OPĆINA NOVA RAČA
Datum objave: 5.9.2026.
Izgradnja srednje-tlačne plinske mreže Dračevac - Stupe
Naručitelj: EVN Croatia Plin d.o.o.
Datum objave: 5.9.2026.
Radovi izgradnje i opremanja zelene infrastrukture na području općine Bale-Valle
Naručitelj: OPĆINA BALE - COMUNE DI VALLE
Datum objave: 5.9.2026.
Poštanske usluge
Naručitelj: KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Datum objave: 4.9.2026.
Sanacija klizišta uz nerazvrstanu cestu Brezakovec - Gornji Škrnik kod stambenog objekta 54
Naručitelj: OPĆINA ZAGORSKA SELA
Datum objave: 4.9.2026.
Namještaj
Naručitelj: Sveučilište u Dubrovniku
Datum objave: 4.9.2026.
Uređenje vanjskog okoliša zgrade Braniteljskog doma, Glina, Trg bana Josipa Jelačića 19 - ugradnja elemenata zelene infrastrukture
Naručitelj: GRAD GLINA
Datum objave: 4.9.2026.
Regije
- Glavni grad: Zagreb
- Službeni jezik: Hrvatski
- Predsjednik: Zoran Milanović
- Površina: 123. po velicini
- - ukupno: 56.542 km2
- -% vode: 0,2%
- Populacija: 124. po veličini
- - gustoća: 75,8/km2
- Valuta: Euro
- Pozivni broj: +385
- Vremenska zona: +1 UTC / +2UCT ljeti
- Internetski nastavak: .hr
Vijesti
HZZ vaučeri za obrazovanje
HZZ vaučeri omogućuju financiranje ili sufinanciranje programa obrazovanja ...
VišeStrateški plan ZPP / Ruralni razvoj (2023.–2027.)
Programi ruralnog razvoja i Strateški plan Zajedničke poljoprivredne politi ...
VišeHAMAG-BICRO mikro zajmovi
HAMAG-BICRO mikro zajmovi namijenjeni su mikro i malim poduzetnicima koji ž ...
VišeFond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost (FZOEU)
FZOEU objavljuje pozive i programe sufinanciranja za energetsku učinkovitos ...
Više